Relaks

Jeżeli macie już dość zgiełku miasta, pracy ponad siły, czy chcecie po prostu odpocząć i zostawić stres gdzieś daleko, odwiedźcie naszą farmę. Będziecie mieli okazję spędzić kilka dni w towarzystwie watahy Siberian Husky. Niezwykła łagodność naszych psów w stosunku do ludzi powoduje, że wszyscy zarówno dorośli jak i dzieci znakomicie czują się spędzając z nimi czas obserwując ich zachowania i zabawy oraz pomagając przy codziennej pielęgnacji i karmieniu. Kilkudniowy wypoczynek u nas pozwoli zapomnieć Wam o troskach i odzyskać wewnętrzny spokój. Licencjonowani instruktorzy sportu psich zaprzęgów wprowadzą Was w świat husky,przybliżą historyczne dzieje powstania i kształtowania się rasy i opowiedzą o potrzebach i wymaganiach husky jak również o początkach i rozwoju mało znanej, ale bardzo widowiskowej dyscypliny sportu jaką jest sport psich zaprzęgów.

Stanowimy znakomitą bazę wypadową na:

• pobliskie szlaki turystyczne rowerowe i piesze

• spływy kajakowe rzeka Kwisą

• wypoczynek nad polskimi i czeskimi jeziorami

• zwiedzanie atrakcji turystycznych i historycznych

• korzystanie z bazy zabiegowej uzdrowiska Świeradów Zdrój

• wypady na narciarskie trasy biegowe na Stóg Izerski i do Jakuszyc

• wypady narciarskie na pobliskie stoki w Polsce i Czechach


W pobliżu (6km) znajduje się nowo powstała jedna z najnowocześniejszych w Europie kolej gondolowa na Stóg Izerski. Narciarze i snowbordziści mogą skorzystać z 2,5 km sztucznie naśnieżanej i oświetlonej nartostrady i snowparku. Dla początkujących "ośla łączka" z ruchomym chodnikiem.


**********************

Jesteśmy przekonani, że urlop w Górach Izerskich, dla każdego, będzie niezpomnianym przeżyciem, pełnym atrakcji i wrażeń.

nasze psy

Foto

szlaki turystyczne... piesze i...

rowerowe

sieć leśnych jednokierunkowych

ścieżek rowerowych Single Track

wypoczynek nad jeziorem

atrakcje turystyczne i ...

historyczne

Narciarstwo biegowe i...

zjazdowe

Uzdrowisko Świeradów Zdrój

...

...

...